Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
17.01.2023 09:32 - 5 - Към лабораторията!
Автор: emelika Категория: Лични дневници   
Прочетен: 2575 Коментари: 6 Гласове:
11

Последна промяна: 14.02.2023 19:10

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
 Най- сетне! Дойде редът и на ваксините. То не бяха спонтанност, лирични отклонения, сериозност, опит за научност и псевдо такава...  Пфуу!... Нарочно избрах този разнороден начин за излагане на мисли, обединени в нещо като цяло. Имах си едно на ум. Дори си прощавам, защото личните дневници не са особено подредено, а побиращо стихийност  място.

Та за ваксините. Изготвянето им е времеангажиращо. Пък и тестването… Мераклиите бяха много – все от вътрешния кръг – добре запознати. Направихме подбор поради ограниченото за сега количество. Гарантирам от първо лице, че като мой продукт го приложих предимствено на себе си.

Митичният Пан, от когото тръгна идеята, наричан  още „всичко“, се завръща в новия Пан- свят, завладян от ПАНдемиите. Пан може и да е сред нас, но уверявам ви, няма вече да внася ПАНика.

Най-напред на  лидерите от всички политико-икономико-научно- социално- и прочие области да припомня Саймън Синек „ Лидерите винаги обядват последни.“  Изобщо не е за подминаване човекът изрекъл тия мъдри думи и съветите му, защото е съвременен  носител на наградата за най-добър автор в категория „Бизнес“.  Повечето  от нашенските лидери не само че бързат да са първи в тази си дейност - обяда, но често и  трохите с неохота подхвърлят на тия над които лидерстват. И това се е превърнало в зациклена пандемия. Че как иначе – нали сме глобален свят! Ефектът на пеперудата – от Нордкап до Ушоая, от Кабу да Рока до нос Дежньов.  Питам се, ако пеперудата запърха у нас от Вейката в Родопите, това ще се долови ли в Точката на Лагранж, където е Антихтон?  

Та по тая и ред други причини, предлагам създаването и внедряването на нова безиглена ваксина пер ос, може и ароматен аерозол, с последваща сенсибилизация,  променяща до отхвърляне нововнедрения, суперцивилизационен и силно алергизиращ ген на обреченост, базирана на продукта от гореразглежданата тема.  Ваксината за удобство може да е и тип пилюля с основна съставка окситоцин като пълнеж на шоколадов трюфел. Няма и опасност от предозиране . Е, без странични ефекти как да се размине. Ще се засилят, а където ги  е нямало, ще  се появят симптомите на лична удовлетвореност, съпричастност към себеподобните, сътрудничество, доверие и приятелство. Хората на свободна воля ще се редят на опашка да си вземат ваксината, без ограничения и заплахи от рода на вече познатите. Избраниците ни ще гласуват парламентарно, както му е редът, за контролирано държавно производство, предоставяно безплатно в името на народа. Демосът ще е доволен и няма да протестира. За по-голямо удобство могат да се зареждат ваксиномати с пакетирания фармакологичен продукт. Памет картата ще отчита времето за реваксиниране, че и доброто трябва да си има мяра.

Алергичните към новата ваксина от най-висш клас,  ще бъдат настанени в специални лечебни заведения.  Нали сме с традиции на развито постсоциалистическо общество с безплатно здравеопазване  и търчим към наддемократично такова, със здравеопазване запазена марка за елита/полага му се, нали се е самобогоизбрал/ , социалното саниране няма да отнеме много време и средства. Когато хората по една или друга причина играят на война, цевите на скъпите и тежки играчки- оръжия ще се пълнят с тип японски патрон, в който барута е заменен с пресован окситоцин, модел създаващ цветна дъга при изстрела, придружен със звук на падаща вода или химна на Катарите, не по-малко любим /не само на окситанците/ от хормона на щастието, защото тази музика от древното и низвергнато средновековие допълва това нереално висше състояние. Тези иновативни екстри като такива си имат своето дълбоко осмислено психотропно значение. Подробностите ще оставим да разяснят специалистите. За сега само да сме информирани общокултурно в новинарската блогова част.

 PS: Имам и специално питане: Някой да има връзки с патентното ведомство, но директно с  ЕПО /European Patent Office/ ,за да заобиколим нашето институционално умуване „дали“ и „ако“?

 По традиция и за финал на тази броячка, подобаваща музика:






Гласувай:
11



Следващ постинг
Предишен постинг

1. marana69 - с две ръце , съм, ЗА @@ но, Доброто, няма мярка, ни почивен ден )
17.01.2023 10:21
имам , и добри ВРЪЗКИ ))
/European Patent Office/

Та по тая и ред други причини, предлагам създаването и внедряването на нова безиглена ваксина пер ос, може и ароматен аерозол, с последваща сенсибилизация, променяща до отхвърляне нововнедрения, суперцивилизационен и силно алергизиращ ген на обреченост, базирана на продукта от гореразглежданата тема. Ваксината за удобство може да е и тип пилюля с основна съставка окситоцин като пълнеж на шоколадов трюфел. Няма и опасност от предозиране . Е, без странични ефекти как да се размине. Ще се засилят, а където ги е нямало, ще се появят симптомите на лична удовлетвореност, съпричастност към себеподобните, сътрудничество, доверие и приятелств
цитирай
2. emelika - marana69,
17.01.2023 11:10
Връзките винаги вършат работа.
цитирай
3. notfun - наУчете се, да свързвате ..точките @@@@ Стив Джобс
17.01.2023 12:57
emelika написа:
Връзките винаги вършат работа.

цитирай
4. emelika - Да повярваме,
17.01.2023 15:42
че там някъде има невидима и непозната точка, която е нещо или някой, и която чака точно теб да я достигнеш и свържеш стойностните и красивите мигове на живота си с нея - непозната точка.
цитирай
5. kvg55 - До 3. emelika
17.01.2023 19:35
Не я смилам античността смесена със съвременност.
цитирай
6. emelika - kvg55,
17.01.2023 20:33
Нито норма, нито отклонение, нито дори частен случай е дефицитът или излишъкът на смилателни ензими за добронамерено и усмихнато пътуване във времето, в опит на различна комбинативност и адаптивност. Маслото от черно семе /българската челебитка/открито в египетските пирамиди си е годно за смилане буквално и преносно до днес, без промяна на вкусовите и прочие качества. Но признай си - и ти разбиваш микстури от днес и близкото вчера. Какво толкова, че някой безобидно детински се е прехвърлил в завчера?
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: emelika
Категория: Лични дневници
Прочетен: 476031
Постинги: 203
Коментари: 1597
Гласове: 8279
Спечели и ти от своя блог!
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930