Постинг
09.05.2023 07:51 -
След замислянето над „Антикарма“ от Мисана
Сетих се за Хосе Аргюел и неговия „ Закон на времето“ – „ Енергията, организирана от времето се трансформира в изкуство.“
Ей в това е смисъла – в житейското си земно време да организираме творящата си, божествена енергия.
Най-ценно ми е времето в което забравям, че то съществува. Тогава мисълта, съзнанието и същността са толкова заети с нещо свое и навярно значимо в стремеж да надгражда кулите си.
Забравяш, че времето съществува и прочие, защото някой е произвел и приготвил закуската, обяда и вечерятата ти.
цитирайТова също е изкуство. Обмяната не е противоречие. И мога да забравя, че в блога има kvg55, но нима отричам, че го няма? Прочети "Антикарма", за да разбереш какви са кулите. Не ги отъждествявай с Фата Моргана. Мираж е било и подобно общуване тук.
цитирайТърсене
За този блог

Гласове: 8279
Блогрол
