Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
09.05.2023 07:51 - След замислянето над „Антикарма“ от Мисана
Автор: emelika Категория: Лични дневници   
Прочетен: 108 Коментари: 2 Гласове:
4



 Сетих се за Хосе Аргюел и неговия „ Закон на времето“ – „ Енергията, организирана от времето се трансформира в изкуство.“

Ей в това е смисъла – в житейското си земно време да организираме творящата си, божествена енергия.

Най-ценно ми е  времето в което забравям, че то съществува. Тогава мисълта, съзнанието и същността  са толкова заети с нещо свое и навярно значимо в стремеж да надгражда кулите си.




Гласувай:
4



Следващ постинг
Предишен постинг

1. kvg55 - emelika,
09.05.2023 10:25
Забравяш, че времето съществува и прочие, защото някой е произвел и приготвил закуската, обяда и вечерятата ти.
цитирай
2. emelika - . kvg55,
09.05.2023 11:32
Това също е изкуство. Обмяната не е противоречие. И мога да забравя, че в блога има kvg55, но нима отричам, че го няма? Прочети "Антикарма", за да разбереш какви са кулите. Не ги отъждествявай с Фата Моргана. Мираж е било и подобно общуване тук.
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: emelika
Категория: Лични дневници
Прочетен: 476239
Постинги: 203
Коментари: 1597
Гласове: 8279
Спечели и ти от своя блог!
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930