Постинг
28.10.2025 07:52 -
По снимка на Борис Георгиев
Високо над света и земна суета, комикът с тъжните очи със себе си самотно пак общува в тишина. Но неговият глас отеква в мен и питам се дали не съм пък аз, от земните си корени изтръгнат, като слепец преправящ път през облачното сиво, опипващ с бастуна камъни небесни, но още криещ в цилиндъра си чудеса.

Следващ постинг
Предишен постинг
Тихите, усмихнати и тъжни в себе си хора... Да, крият чудеса, а скритото у нас чудо ни помага да ги видим.
цитирайА толкова невидими чудеса чакат да бъдат видяни.
цитирай"По снимка" ми се види недостоверно. "По снимка+" е по възможно, но най–точно е "колаж" или "монтаж", или друга някаква манипулация.
цитирайСнимка плюс е. То си е ясно. Точно малката черна добавка и дава нов смисъл, който всеки може да усети и тълкува по различен начин. И в това е чарът й - размисля и слива с усещания. Поне така го разбирам. Дали пък някой не си е изрязвал малки черни фигурки, както правят в изкуството киригами и те случайно са попаднали на снимката?:)
цитирайПоздрав за теб, Емелика - на линка най-горе!
цитирайБлагодаря ,Мисана!!!
цитирайЗатова поздравът се роди от само себе си.
цитирайВеднага го разбрах, Мисана.
цитирайОбичам Магрит, голям и неизброден.
цитирайФалшивото му огледало невидимото отразява.
цитирай..."от рода на хвърчащите хора"...
Хубава интерпретация!
Поздрави, Емелика!
цитирайХубава интерпретация!
Поздрави, Емелика!
Обичам понякога да разглеждам картини, художествена фотография, колажи и многообразни творчески ръкоделия. Вид релакс, освен да си ничий и никъде, особен релакс е и сам да затвориш ръкоделно и се почувстваш хвърчащ.
цитирайТърсене
За този блог

Гласове: 8279
Блогрол
